21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

galaxy

Smartphone-t e serisë së re Galaxy A, pajisjet perfekte për foto fantastike gjatë pushimeve verore

Vera është stina e momenteve të paharrueshme, udhëtimeve dhe eksplorimit të vendeve të reja. Ditët me diell do t’ju nxisin dëshirën të shkrepni fotografi...

Fotografitë e para të Galaxy S22 Ultra zbulojnë lidhjet me serinë Galaxy Note

Është mjaft e qartë se modeli Galaxy S22 Ultra do të jetë praktikisht një pasardhës i Galaxy Note 20 Ultra të vitit të kaluar,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications