21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Hani

Firmoset kredia me BEI për hekurudhën Vorë – Hani i Hotit! Balluku: Projekti ka rëndësi jo vetëm për Shqipërinë, por edhe për rajonin

https://www.youtube.com/watch?v=RHRZzk6mJw0 Pas Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, është nënshkuar marrëveshja e huasë edhe me Bankën Evropiane të Investimeve për ndërtimin e linjës hekurudhore Vorë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications