21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Heqim

Sa kushton rritja e pagave për administratën dhe ligjvënësit? – Ibrahimaj: Heqim favorizimet për disa sektorë, ndryshon taksa e pasurisë

E gjithë reforma e rritjes së pagave e nisur këtë vit dhe që do të vijojë në vitin 2024, do ti kushtojë buxhetit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications