26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

idhullit

Fansat e Elon Musk krijojnë një monument të idhullit të tyre prej 600 mijë dollarë! (FOTOT)

Më 26 nëntor, fansat e themeluesit të Tesla dhe SpaceX po planifikojnë t’i dhurojnë idhullit të tyre një monument prej nëntë metrash, i cili...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications