21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

inceneratorë

Investimet për menaxhimin e mbetjeve – Kredia 50 mln euro, ndërhyrje në 5 zona, MIE: Nuk ka plane për inceneratorë

Komisioni parlamentar i Veprimtarive Prodhuese ka miratuar marrëveshjen e huasë prej 50 mln euro për programin për menaxhim të qëndrueshëm dhe miqësor me klimën...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications