30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

investojë

Zero taksa e fatura për kompanitë që prodhojnë armë në Shqipëri – Kriteri: Kompania duhet të investojë së paku 25 milionë euro

Shqipëria po përgatit terrenin për zhvillimin e industrisë së prodhimit të armëve. Për këtë qëllim, në proces konsultimi publik është dhe një projektligj i...

Ku mund t’i investojë një shqiptar 10 milionë lekë? – Tregu ofron tre opsione. Nga bonot e thesarit te kriptomonedhat

Format për të gjeneruar para janë nga më të ndryshmet, por ajo çfarë u trajtua në emisionin Ekonomia 3D është çështja se si mund...

Google do të investojë 2 miliardë dollarë në konkurrentin e OpenAI, Anthropic

Google ka rënë dakord të investojë deri në 2 miliardë dollarë në Anthropic, startup-in e inteligjencës artificiale të themeluar nga ish-drejtuesit e OpenAI. Angazhimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications