30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ipsos

Sondazhi i Ipsos, një në katër europianë thotë se pozita e tij financiare është “e pasigurt”

Studimi i një organizate joqeveritare kundër varfërisë tregon se më shumë se gjysma e europianëve ndihen në rrezik financiar dhe 80% e tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications