36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

japë

Google: Bard tani mund të përdorë imazhe dhe të japë përgjigje audio!

Google po shton veçori të reja në chatbot-in e tij Bard ndërsa përpiqet të qëndrojë përpara konkurrencës në përmirësim të shpejtë nga OpenAI, Anthropic...

Projekti i i Portit të ri tregtar në Durrës – Qeveria do japë 180 mln euro, brenda këtij viti synohet nënshkrimi i kontratës

390 mln euro pritet të jetë vlera e investimit për ndërtimin e Porti të ri në Porto Romano. Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda...

“Mbiçmimi i Lekut ndaj Euros po zbut inflacionin” – Sejko: E vetmja përgjigje që mund të japë banka qendrore është rritja e normës bazë

Në fjalën përshëndetëse të Workshop-it të XVI të Kërkimit Ekonomik për Evropën Juglindore, Guvernatori i Bankës së Shqipërisë ka bërë një prezantim të shkurtër...

Qeveria do na japë 673 lekë në ditë – Nga të cilat vetëm 119 si investime! Ndarja e “tortës së buxhetit” sipas sektorëve

Buxheti për vitin e ardhshëm parashikon rreth 687 miliardë lekë shpenzime, ku pjesën dërrmuese e zënë shpenzimet korrente, dhe më pak se 20% ato...

Dëshironi të paguheni për të shkuar në plazh? Kjo kompani kërkon të japë mijëra për të vizituar motele retro plazhi në të gjithë SHBA-në!

Hotels.com po kërkon të punësojë një Motelier Retro Beach, i cili do të vizitojë disa motele plazhi retro në të gjithë Shtetet e Bashkuara...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications