36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Jashtëzakonshme

370 milionë euro për 120 km hekurudhë – Spahiu: Investime të jashtëzakonshme, sfidë elektrifikimi

“Infrastruktura hekurodhore në Shqipëri po modernizohet dhe brenda 10 vitesh, do të kemi një rrjet të rivitalizuar’’. Kështu ka thënë për ScanTv eksperti i...

Turbina me erë më e madhe në botë thyen rekordin e mëparshëm duke gjeneruar sasi të jashtëzakonshme energjie!

Edhe pse egzistues në librat e rekordeve për të qenë më i madhi në botë, një turbinë me erë me bazë në brigjet e...

Në prill shpërndahen paratë nga taksa e jashtëzakonshme – Ibrahimaj: Pas arkëtimit në mars do të identifikohen shtresat më në nevojë

Fitimet që do të arkëtohen nga mbledhja e taksës së jashtëzakonshme nga kompanitë që operojnë në sektorin e prodhimit të energjisë elektrike, pritet të...

Cilat vende po aplikojnë “Taksën e Jashtëzakonshme” të energjisë – Kompanitë e mëdha paguajnë ekstra për të ndihmuar familjet

Në 14 shtator, në fjalimin e saj të përvitshëm në parlamentin europian në Strasburg, presidentja e komisionit europian Ursula von der Leyen prezantoi propozimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications