26.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lidhin

Tunelet dhe urat gjigante që lidhin Azinë me Europën! (FOTOT)

Me brigje të pjerrëta të mbushura me pallate private elegante, parqe pallatesh dhe korije shekullore, Bosfori është mishërimi i Stambollit. Kjo ngushticë 30 kilometra...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications