23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Federale

Policia Federale Gjermane i dhuron 5 automjete dhe një sërë pajisjesh logjistike me vlerë rreth 560 mijë euro Policisë së Shtetit

Nëpërmjet një njoftimi të publikuar në faqen zyrtare Policia e Shtetit ka bërë me dije se Policia Federale Gjermane ka dhuruar 5 automjete dhe...

BQE shtrenjton “euron” – E çon normën e interesit në 1,5%, duke pasqyruar vendimin e Rezervës Federale

Banka Qendrore europiane rriti normat e interesit me gjysmë pikë përqindjeje të mërkurën duke e çuar në 1,5%, pas dy rritjeve me 75 pikë...

BQE shtrenjton “euron” – E çon normën e interesit në 2%, duke pasqyruar vendimin e Rezervës Federale

Banka Qendrore europiane rriti normat e interesit me gjysmë pikë përqindjeje të mërkurën duke e çuar në 1,5%, pas dy rritjeve me 75 pikë...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications