21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gent sejko

Banka e Shqipërisë ndërmerr iniciativën e re dhe hap fushatën ndërgjegjësuese “As i vjetër e as i ri, jam thjesht Lek!”

Në datën 17 nëntor 2021, në ambientet e Bankës së Shqipërisë u organizua hapja e fushatës ndërgjegjësuese "As i vjetër e as i ri, jam thjesht Lek!".

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications