36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjerdan

Zbulimi rrallë: Arkeologët gjejnë një gjerdan ari dhe gurësh të çmuar 1300-vjeçar

Gjerdani u zbulua në varrin e një personazhi femëror me status të lartë nga periudha e mesjetës së hershme, gjatë punimeve paraprake në përgatitjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications