21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

ishull

Pse kaq shumë vizitorë duan të zhvendosen në këtë ishull ‘sekret’?!

Ndonjëherë nevojitet vetëm një vizitë për të bindur vizitorët të paketojnë gjërat e tyre dhe të lëvizin përgjithmonë në Bonaire. Ishulli holandez i Karaibeve...

Destinacionet më të bukura të Turqisë

Në bregun jugperëndimor të Turqisë, ujërat e kaltra përqafojnë plazhet me rërë të artë, ndërsa zonat arkeologjike janë dëshmi e qytetërimeve të kaluara.

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications