29.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lindore

“Koordinim mes politikave monetare dhe fiskale” – Sejko në Forumin për vendet e Europës Qendrore dhe Lindore, organizuar nga ”Euromoney”

Gjatë fjalës së tij në Forumin për vendet e Europës Qendrore dhe Lindore, një aktivitet i përvitshëm i “Euromoney”, Guvernatori I Bankës së Shqipërisë,...

Investimet e huaja direkte forcojnë ekonomitë e Europës Qendrore dhe Lindore

Përpjekjet për të vënë në disavantazh investitorët e huaj ose për t’i detyruar ata të largohen nga sektorët strategjikë janë një humbje për...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications