21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Federatës

Rikthehen klasat sportive? Qeveria financim 2.5 milionë dollarë – Nis nëpër shkolla projekti i Komitetit Olimpik Kombëtar dhe Federatës së Futbollit

Duket se në shkollat shqiptare po kthehet sporti, i cili mungon prej dekadash, përmes një projekti të Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, për të cilin...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications