26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lezhën

Ekskluzive/ SCAN TV në vendin ku do ngrihen kampet e emigrantëve – Flet kryebashkiaku Ndreu: Përfitim i madh ekonomik jo vetëm për Lezhën

Pas ratifikimit në Parlamentin Shqiptar të marrëveshjes për emigrantët e nënshkruar nga kryeministri Edi Rama dhe homologia e tij italiane Giorgia Meloni,  protokolli hyn...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications