12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

çipa

iPhone 15, në duart e blerësve më 22 shtator – Kamera më të mira, çipa më të shpejtë dhe karikues USB-C

Apple zbuloi gjeneratën e ardhshme të iPhone, një linjë që karakterizohet nga kamera më të mira, procesorë më të shpejtë, një sistem të ri...

Latest news

- Advertisement -spot_img