12.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

dëbimit

Regjistër për shqiptarët e dënuar në botë – Qeveria miraton vendimin. Përfshihet vendi dhe arsyeja e dëbimit. Bazë për të dhënat shtetërore

Për të gjithë shqiptarët që janë dënuar jashtë vendit për vepra të ndryshme penale do të krijohet një regjistër elektronik që do të shërbejë...

Latest news

- Advertisement -spot_img