23.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gishtit

Hap automjetin tënd si një celular – Genesis SUV me njohje faciale dhe të gjurmës së gishtit

Prodhuesi korean i automjeteve Genesis do të nxjerrë në shitje vitin e ardhshëm një automjet që mund të hapet dhe mbyllet me anë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications