26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

gjakmarrja

Dokumenti për integrimin, Qeveria pranon “largimin e trurit” – Kushtet ekonomike, pabarazia, mosbesimi te institucionet, korrupsioni, shërbimet, gjakmarrja

Dokumenti zyrtar i Strategjisë Kombëtare për Zhvillim dhe Integrimin Evropian është ndër të paktët ku Qeveria shqiptare pranon fenomenin e largimit të të rinjve,...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications