21.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

humorit

“Mos e quani thjesht makinë, i lëndohen ndjenjat”. Kryeveprat e reja të BMW ndryshojnë “fytyrë” dhe ngjyrë sipas humorit, marrin miratimin e “Terminatorit”

Gjiganti gjerman i prodhimit të makinave, BMW, prezantoi këtë fillimjanari dy makina të reja, të cilat ndryshojnë ngjyrën sipas humorit të pronarit. Të dyja...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications