21.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

javësh

Fund abuzimit me çmime e sigurinë ushqimore në fundvit? – Sokolaj: Të merren masa frenuese! Civici: Puna ka nisur prej dy javësh

Gjatë periudhës së festave sikurse ndodh rëndom çdo vit, konsumatorët përballen me rritje të çmimeve të produkteve dhe kryesisht atyre të shportës, por edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications