36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lezhës

Rritja e tarifave të ujit, ERRU nis shqyrtimin e aplikimeve – Në proces 13 qytete, mbulohen nga shoqëritë e Durrësit, Lezhës, Fierit dhe Vlorës

Enti Rregullator i Ujit ka nisur procedurat për shqyrtimin e aplikimeve për rritjen e tarifave të ujit dhe kanalizimeve në 13 qytete. Sipas vendimeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications