29.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

35vjeçar

Porti në Porto Romano, zbardhen detajet – Terminali i kontejnerëve, gati në 2026-ën, koncesion 35-vjeçar për ndërtimin dhe funksionimin

Porti i Integruar i Durrësit në Porto Romano të zhvillohet në drejtim të tokës dhe jo në det. Kjo është alternativa e rekomanduar nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications