15.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

danub

10 vendet më të rëndësishme për tu vizituar në Rumani

Rumania është një nga vendet më historike ne Europë dhe Botë, dhe një nga vendet më të bukura të Europës. Aty kombinohet trashëgimia kulturore historike me modernizim teknologjik; njerëzit mikpritës dhe gastronomia unike; bukuritë natyrore me ndërtimet mbresëlënëse....këto dhe shumë të tjera gjenden vetëm 700 kilometra larg nga Shqipëria. Një material i përgatitur nga Niksmeralda Ozuni

Latest news

- Advertisement -spot_img