30.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

humanizmit

Jeff Bezos dhuron pjesën më të madhe të pasurisë së tij – Pasuria prej 124 miliardë dollarësh në mbështetje të humanizmit dhe klimës

Jeff Bezos deklaron se do të dhurojë pjesën më të madhe të pasurisë së tij prej 124 miliardë dollarësh për bamirësi dhe për luftën...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications