36.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

lëvizjes

Pasi ndërpreu punësimet, tani do të pushojë nga puna rreth 10 mijë veta – Cila është arsyeja e lëvizjes drastike të Amazon?!

Amazon po planifikon të pushojë nga puna rreth 10,000 punonjës në rolet e korporatave dhe teknologjisë duke filluar nga kjo javë, sipas një raporti...

Latest news

- Advertisement -spot_img
WallStreet.al Deshirojme tju informojme per cdo artikull te ri qe publikojme ne web.
Dismiss
Allow Notifications