16.5 C
Tirana
E diel, 25 Shkurt 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

cila

Cila është pasaporta më e fuqishme në botë për vitin 2024? Gjashtë vende barazojnë për vendin e parë!

Gjashtë shtete kanë fituar titullin e pasaportave më të fuqishme në vitin 2024, ku të gjitha lejojnë udhëtimin pa viza në 194 nga 227...

Pasi ndërpreu punësimet, tani do të pushojë nga puna rreth 10 mijë veta – Cila është arsyeja e lëvizjes drastike të Amazon?!

Amazon po planifikon të pushojë nga puna rreth 10,000 punonjës në rolet e korporatave dhe teknologjisë duke filluar nga kjo javë, sipas një raporti...

Çfarë është më e rrallë, diamantet apo ari? Dhe cila është më e shtrenjtë

Diamantet janë praktikisht të përjetshëm, dhe ari është i çmuar, por cili është më i rrallë? Dhe, po aq e rëndësishme, a ndikon vërtet...

Latest news

- Advertisement -spot_img